O firmie

Przedsiębiorstwo ZPHU Małro, rozpoczęło swoje działanie w roku 1995. Siedzibę naszą można znaleźć w miejscowości Sośnicowice, położonej w pobliżu miast Rybnik i Gliwice (Górny Śląsk).
Naszą specjalizacją jest szeroka gama ogrodzeń betonowych. Zajmujemy się także produkcją bloczków fundamentówych, podmurówek, ażurów, płyt drogowych, słupków betonowych, łączników betonowych, bram betonowych, nadproży, płyt tarasowych, płyt betonowych. Posiadamy bogatą i zróżnicowaną ofertę, dostosowaną do potrzeb każdego klienta indywidualnego a także wieloletnie doświadczenie umożliwiające realizację coraz nowszych i doskonalszych produktów.

Priorytetem w działaniu naszej firmy jest wysoka jakość wykonywanych przez nas wyrobów oraz dbałość o każdego klienta. Osiągamy to dzięki nowoczesnej technologi produkcji oraz świetnie wyszkolonemu zespołowi specjalistów.

Ambicją naszej firmy jest jeszcze mocniejsze zaakcentowanie obecności na rynku, poprzez dynamiczny rozwój i stałe polepszanie oferowanych przez nas wyrobów.

Nasza oferta jest dopasowywana do ciągle rosnących wymagań rynku i ma na celu jak najlepsze zaspokajanie gustów naszych klientów indywidualnych.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą naszych produktów.

www.malro.eu